BAŞARI HAYIRLI OLSUN! ARTIK MARİFET ZAMANI

BAŞARI HAYIRLI OLSUN! ARTIK MARİFET ZAMANI

Kategori: DİĞER
BAŞARI HAYIRLI OLSUN! ARTIK MARİFET ZAMANI


 

ASKON Başkanı Mustafa KOCA seçim sonuçlarını değerlendirdi: "Millet iltifatını yapmıştır. Şimdi sıra marifet ortaya koymaya gelmiştir." Açıklama şu şekilde:

"Yeniden seçim, yeniden düşünme ve değerlendirme anlamına gelmiş ve millet yüksek bir ölçümleme ile kararını tashih etmiş ve AK PARTİ'ye yeniden sorumluluk yükleme gereğini hissetmiştir.

Ancak, artık bu karar çok yüksek dozajlı bir karar haline gelmiştir. Tarihte eşi görülmemiş bir siyasal yönelişle gerçek anlamda her iki seçmenden birisi hükümet etme vekaletini 13 yılllık iktidara vermiştir. Bu kritik bir sonuçtur. Tüm siyasi mülahazaların ötesinde ve tüm manipülasyonlara rağmen millet en doğru karar olarak bunu seçmiş ve böyle bir yöneliş ortay koymuştur.

Abartılan ve zorla büyütülen terör bağlantılı yapılara iltifat etmemiş ve tasvibinin ne olduğunu net bir şekilde ortaya koymuştur. Adeta kuyumcu hassasiyetiyle tartısını ortaya koymuş ve bu yapıların temsilcilerine de meclise girme fırsatını tanımaya devam etmiştir.  

Bir iktidarı üstelik 13 yıllık bir iktidarı bu kadar büyük bir oranla tekrar görevlendirmek çok yüksek bir iltifat anlamına gelir. Muhalefet partilerinin inandırıcı bulunmaması manidardır.

Şimdi iş zamanı! Bugünden geçi yok. Ak parti derhal sistemi kurmalı ve YENİ TÜRKİYE'yi kurmak için derhal harekete geçmelidir.

İş dünyası büyük bir beklenti içindedir. İşler durmuş dünya krizi ülkemize sirayet etmeye başlamıştır. Yeni yollar bulmak zorundayız. Hem kalkınma, hem demokrasi ve hem de özgürlükler için herkesten daha iyi bir programı ortaya koymak zorundayız.

Şimdi hareket zamanı. Barışı egemen kılma zamanı. Terörü yok etme zamanı. Milletin iltifatını doğru okuma zamanı. Marifete talip olma zamanı.

Başarı milletimize hayırlı olsun.

Etiketler