Talas Belediyesine Nezaket Ziyareti

Talas Belediyesine Nezaket Ziyareti

Kategori: HABERLER
Talas Belediyesine Nezaket Ziyareti

ASKON (Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği ) Kayseri Şubesi Başkanı Ali Özcan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan Bağkale, M. Akif Say, Hüseyin Okandan Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.


ASKON Kayseri Şubesi Dış İlişkiler Başkanı Hüseyin Okandan çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu. Okandan, Askon üyeleri ile sosyal, kültürel, ikili iş görüşmeleri, Cumartesi kahvaltıları, Salı buluşmaları, Yurd dışı iş gezileri, Eğitim gibi konularda neler yaptıklarını arge, inavasyon konularındaki çalışmalarını belirtti ve ziyarette güncel konular değerlendirildi.
ASKON (Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği ) Kayseri Şubesi Başkanı Ali Özcan, Talas Belediyesinin eğitim kültür çalışmalarına büyük ihtiyaç duyulduğunu dile getirdi.  Devamında ise ‘’Bildiğiniz üzere dış mihraklar bu aralar ülkemiz üzerindeki oyunlarını yürütüyorlar. Ama bu oyunları boşuna. Bizim ülkemiz bu oyunu boşa çıkaracak güçtedir. Biz Allah’ın izniyle çıkıştayız ve bu çıkışı daim kılacağız” diye konuştu.
Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu ziyaretten dolayı ASKON (Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği ) Kayseri Şubesi Başkanı ve üyelerine teşekkür etti.
 
Etiketler

Fotoğraflar