ASKON’DAN BÜYÜKELÇİLİK ZİYARETLERİ

ASKON’DAN BÜYÜKELÇİLİK ZİYARETLERİ

Kategori: HABERLER
ASKON’DAN BÜYÜKELÇİLİK ZİYARETLERİ

ASKON’DAN BÜYÜKELÇİLİK ZİYARETLERİ Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Kayseri şubesi Türki Cumhuriyetlerle ilişkileri geliştirmek üzere ziyaretlerine başladı. Büyükelçiliklerde ilk ziyaretler Kırgızistan ve Özbekistan oldu.


ASKON’DAN BÜYÜKELÇİLİK ZİYARETLERİ

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Kayseri şubesi Türki Cumhuriyetlerle ilişkileri geliştirmek üzere ziyaretlerine başladı. Büyükelçiliklerde ilk ziyaretler Kırgızistan ve Özbekistan oldu.

Konuya ilişkin açıklamalar yapan ASKON Kayseri Şube Başkanı İlker Barlı ziyaretlerin olumlu bir ortamda gerçekleştiğini belirterek “Değerli Büyükelçilerimiz çok samimiler, çok yakın ilgi gösterdiler. Ziyaretten memnuniyetlerini belirttiler. Biz 4. Kültepe Ekonomi Zirvesi’nde Özbekistan ve Kırgızistan’ı misafir etmiştik. Kendilerini tekrar davet edeceğimizi belirtince çok olumlu karşıladılar. Bizler hem 5. Kültepe Ekonomi Zirvesi’ni hazırlıyor hem büyükelçilerimiz ile Kayseri’de firma ziyaretleri ve görüşmelerde bulunmak üzere organizasyon hazırlıyoruz. Kırgızistan Büyükelçimiz Ruslan Kazakbaev ve Özbekistan Büyükelçimiz Alişer Azamhocayev Beyefendileri Kayserimizde ağırlayacağız. İkili görüşmelerle hem Kayseri’yi hem Türki Cumhuriyetleri geliştirmeye yönelik hamleler yapmaya devam edeceğiz.” açıklamasında bulundu.

Etiketler askon ekonomi aslan